Hakkımızda

Sakallı düğün salonları ilk olarak Orhangazi’de 2007 yılında 1. Salon, 2008 yılında 2. salon ve 2014 yılında 3. Salon ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başlamıştır. Kaliteli ve hijyenik hizmet anlayışıyla kısa zamanda müşterilerimizin gönlünde taht kurmayı başarmıştır. Sakallı düğün salonları kurulduğu günden bugüne kadar ev sahipliği yaptığı tüm organizasyonlarda ilk günkü heyecan ile hizmet vermeye devam etmiştir.

Kaliteli ve yenilikçi iç dekorasyonuyla, hijyenik ve hızlı servis anlayışıyla, geniş ve ferah kafeteryasıyla, Orhangazi' de ilk ve tek star park çocuk oyun parkıyla, ayrıca geniş otoparkıyla tüm müşterilerimizin kısa zamanda beğenisini kazanmıştır. Sakallı Düğün Salonları Orhangazi' de düğün yapmanın en doğru ve en kaliteli adresi olmuştur. Ayrıca Orhangazi’de ilk defa müşterilerimize düğün salonlarımızda uygun fiyatlarla yemekli düğün yapma imkânı sunmaktan gurur ve mutluluk duymaktayız. Yemekli düğün yapmak için çok yüksek paralar ödemek zorunda kalmayan müşterilerimizden aldığımız olumlu tepkiler heyecanımızı arttırdığı gibi ne kadar doğru yolda olduğumuzu da göstermiştir. Siz değerli müşterilerimizden aldığımız güçle bugüne kadar yakaladığımız başarılı çizgiyi daha yukarılara taşımak için çalışmaktan hiç bir zaman vazgeçmeyeceğiz.

Müşterilerimizden aldığımız olumlu sonuçlar doğrultusunda 2014 yılında yaptığımız toplantı sonucunda bu kaliteli hizmet anlayışını Gemlik’e taşımaya karar verdik. 2014 yılının Temmuz ayında temelini attığımız Gemlik projemiz ile Gemlik halkına 3 ayrı salon ile 2015 yılının Ağustos ayından itibaren hizmet vermeye başladık. Siz değerli müşterilerimiz her zaman en iyisine layıktır bunu biliyoruz ve bu anlayıştan asla vazgeçmiyoruz. Yeni projemiz Sakallı Gemlik Düğün Salonları tüm müşterilerimize ve bizlere hayırlı olsun.